logo

Aktualności z przedszkola – 14 czerwca 2019

Zakończenie roku szkolnego

Już niebawem! Przypominamy, że już w środę (19.06) zakończenie roku w Naszym Przedszkolu.
15.00 – KACZUSZKI
15.20 – WRÓBELKI
15.40 – ORZEŁKI, razem z pożegnaniem pierwszych absolwentów
O godzinie 16.00 odbędzie się Uroczysta Msza Święta na zakończenie roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców!

Przed wakacjami bardzo prosimy o opróżnienie szafek w szatni dzieci oraz w wypadku Kaczuszek zabrania pościeli. Wszystkim życzymy nie tyle odpoczynku co owocnego czasu wakacyjnego!

20.06.2019r. –  Dzień po Uroczystości Bożego Ciała Przedszkole będzie zamknięte.

Informacje o dyżurze dla zapisanych dzieci

Dyżur przedszkolny odbędzie się od 24.06 do 31.07. Od godziny: 7.00 do 16.00. Zajęcia będą miały formę zajęć opiekuńczych, nie dydaktycznych. Drzemka w czasie dyżuru nie będzie realizowana. Rodzicu, pamiętaj o nakryciu głowy!

Prosimy, aby rodzice dzieci zapisanych na dyżur przynieśli do przedszkola pastę do zębów i krem do opalania, oraz aby pamiętać, że każdego dnia dzieci zabierają ze sobą bidon z wodą oraz nakrycie głowy. Podczas dyżuru opiekę nad dziećmi będą sprawowały nie tylko nauczycielki naszego przedszkola, dlatego podczas odbierania dzieci, ze względów bezpieczeństwa mogą poprosić o pokazanie dowodu osobistego – proszę być przygotowanym na taką ewentualność.