logo

Szkoła – działamy!

Nowy budynek przy ul. Kozielskiej 115.

DRODZY RODZICE
Bardzo dziękujemy za wiele Waszych e-maili, telefonów, SMS-ów w których wyrażacie Waszą radość i wsparcie dla naszego wspólnego dzieła w Gliwicach.

Śpieszymy z dalszymi informacjami dotyczącymi tym razem głównie szkoły podstawowej na ul. Kozielskiej 115.

Nowy budynek przy ul. Kozielskiej 115.

Lokalizacja szkoły w Gliwicach:

Lokalizacja

Już teraz przygotowujemy dokumentację potrzebną do zarejestrowania szkoły z oddziałem zerówki i w takiej formule chcemy tam wejść 1 września 2021.

 

Bardzo się cieszymy, że możemy Wam już przedstawić wychowawców pierwszej klasy

Karolina Lindner - wychowawczyni kl. 1Karolina Lindner

Od 2018 roku związana z projektem, pracując jako nauczyciel przedszkolny oraz logopeda w Przedszkolu Rodzinnym w Żernicy. Jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku filologia polska oraz zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego z elementami tańca w Instytucie Doskonalenia Nauczycieli, w Katowicach. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku logopedia i medialna emisja głosu. Jest certyfikowanym terapeutą ręki.

Cały czas poszerza swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach i kursach. Jest w trakcie studiów podyplomowych Uniwersytetu Śląskiego na kierunku neurologopedia. Zachwyca się pracą z dziećmi i traktuje ją jako swoją życiową misję. Interesuje się muzyką, fotografią i czytaniem książek.

Pieczę nad dziewczętami będzie sprawować przy stałym wsparciu Hiacynty Kowalczyk, od 10 lat związanej z projektem, byłej wychowawczyni i tutora klas 1-3 w szkole dla dziewcząt „Płomień”.

 

Jakub Borgiel - wychowawca kl. 1

Jakub Borgiel

Od 1.10.2020 pracuje w Szkole Podstawowej dla Chłopców Kuźnica w Katowicach, gdzie będąc nauczycielem wspomagającym i nauczycielem muzyki przygotowuje się do bycia wychowawcą w klasach 1-3.

Najstarszy z ośmiorga rodzeństwa. W tym roku mija 10 lat odkąd rozpoczął formację we wspólnocie Neokatechumenalnej.

Z zawodu muzyk – ukończył II stopnie szkoły muzycznej w klasie gitary klasycznej w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara w Katowicach. Obecnie student III roku studiów licencjackich w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale wokalno-aktorskim, gdzie studiuje śpiew solowy.

Pieczę nad naszymi chłopcami Jakub będzie prowadził przy wsparciu Michała Misztala, wieloletniego wychowawcy 1-3 w szkole dla chłopców Kuźnica oraz koordynatora zespołu nauczycieli 0-3.

 

JAK POMÓC?

Wiele osób pytało nas jak można pomóc, będziemy informowali Was o bieżących potrzebach w kolejnych newsletterach, a tym momencie najpilniejsze sprawy to:

informowanie wszem i wobec o ruszającej na nowo rekrutacji do naszego przedszkola i 1-wszej klasy szkoły podstawowej;

– poszukujemy firmy stawiającej ogrodzenia.

– poszukujemy kadry – gdybyście znali wartościowe osoby z kwalifikacjami potrzebnymi do pracy w przedszkolu, to zachęcajcie do wysłania do nas zgłoszenia.