Rekrutacja

ZAPISY

Drodzy Rodzice,

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszym przedszkolem. Zapisując dziecko do naszej placówki, dołączają Państwo do stale powiększającego się grona rodziców wybierających dla swoich dzieci najlepsze połączenie edukacji z kształtowaniem silnej osobowości i mocnego kręgosłupa moralnego.

W celu rozpoczęcia procesu zapisu dziecka do naszej placówki prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

W kolejnym kroku rekrutacji skontaktujemy się z Państwem telefonicznie, aby ustalić termin spotkania z dyrektorem placówki. Rozmowa telefoniczna potrwa około 5 minut, dlatego prosimy o wypełnienie w formularzu preferowanej pory kontaktu.

Chcemy, aby Państwo jak najlepiej poznali nasz system pracy z uczniem i rodziną, dlatego podczas spotkania z dyrektorem omawiane będą szczegółowo założenia systemu wychowawczego i edukacyjnego, m.in. rola obojga rodziców w procesie wychowawczym. W związku z tym na rozmowie z dyrektorem wymagana jest obecność mamy i taty dziecka.

Czesne

Do funkcjonowania przedszkola/szkoły potrzeba kwoty czesnego 600zł na opłaty bieżące oraz 100zł na rozwój (rozbudowa, adaptacja, większe remonty), opłacanego przez 12 miesięcy w roku.

Dlatego prosimy o wnoszenie opłat w tej wysokości. Nie chcemy jednak tworzyć barier finansowych, dlatego w miarę naszych możliwości przyjmujemy do przedszkola/szkoły rodziny, które nie mogą sobie pozwolić na czesne w tej wysokości.